Show na ledě SNĚHURKA v Českých Budějovicích 23.11.2019

Pohádkový příběh na ledě s živou hudbou a vzdušnou akrobacií

Pohádkový příběh na ledě s kouzelnou atmosférou a živou hudbou.

Příběh o Sněhurce ušel dlouhou cestu od klasického zpracování bratří Grimmů přes broadwayská divadelní jeviště až k Oscarem oceněnému celovečernímu animovanému filmu Walta Disneyho. Bylo tak jen otázkou času, kdy Sněhurka zatančí na ledě.

Premiérově se nový muzikál představil ve WERK ARENĚ v Třinci 5. 10. 2018, kde vůbec poprvé Česká republika zažila unikátní spojení ledové show a živé hudby. Režie se ujal známy slovenský choreograf a režisér Jaro Moravčík. Ke spolupráci přizval Vaša Patejdla, spoluzakladatele skupiny Elán a autora hudby původní slovenské hudební komedie „Sniehulienka a sedem pretekárov“, která je námětem muzikálu.

V roli Sněhurky exceluje dvojnásobná mistryně České republiky v krasobruslení Ivana Buzková, v hlavní mužské roli září Tomáš Verner, mistr Evropy v krasobruslení z roku 2008. V dalších rolích hrají a tančí nejtalentovanější krasobruslaři ocenění medailemi.  Role vypravěčky příběhu se ujala Tereza Kostková.

 

Začátek představení 17:00 Budvar Arena Č. Budějovice

Nástupní místa: Jemnice, 14:00 Dačice – Havlíčkovo náměstí, 14:45 J. Hradec – autobusová zastávka u Alberta (stana u Jysku), ostatní nástupní místa dle domluvy

Cena    1 050Kč    zahrnuje autobusovou dopravu a vstupenku I. kategorie  ( výborná místa v sektoru B3   2. – 4. řada )

V doprovodu platícího dospělého má dítě do 4 let nebo do 110 cm výšky vstup zdarma, bez nároku na sedadlo!